pecializuje se na oblastřízení projektů od praxí ověřených dovedností a technik až po budování a motivaci projektového týmu. Od roku 1992 pracuje v oboru IT a prošel snad všemi pozicemi v tomto oboru – od vývojáře až po projektového manažera a ředitele firmy.

V rámci této činnosti se podílel na dodávkách a řízení projektů pro klienty jako BMW Bank AG, IBM Germany, Landesbank Baden-Würtenberg AG, SüdLeasing GmbH, Frey Gruppe Deutschland GmbH, Sofico NV Belgium, Fahrlehrerversicherung Stuttgart VaG, Leasing- und Handelsgesellschaft Deutschland GmbH, Metropolitní správa Dresden.

Druhou Petrovou specializací, ke které jej přivedlo překonání vlastního celoživotního handicapu, je dosažení úspěchu a prosperity v pracovním i soukromém životě neutralizováním omezujících podvědomých vzorců, které mnohdy neviditelně sabotují vynaložené úsilí a omezují účinek jiných metod a postupů. Kromě češtiny poskytuje koučování a tréninky také v angličtině a němčině.

Naše motto
Jednou nahoře, jednou dole. My víme, jak vám pomoci udržet se nahoře.
 • 20
  Přes 20 let zkušeností
 • 450
  Více jak 450 firem a zákazníků
 • 8 500
  Více jak 8 500 individuálních hodin konzultací a koučinků
 • 75 000
  Více jak 75 000 proškolených účastníků

Lenka Mališová - OSA

„S firmou PEFEK – Training & Consulting jsme v naší společnosti v 1. polovině roku 2014 řešili velmi citlivé téma, a to změnu systému hodnocení zaměstnanců. "

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím