0 0
„Samozřejmě některé kurzy byly více či méně nudnými, vliv na to měl především lektor, jeho osobnost, chování. Absolvoval jsem 3 denní kurz prezentačních dovedností, který vedl Mgr. P. Pefek. Tento kurz patří do úplně jiné skupiny, než kterou jsem popisoval výše. Pan Pefek využívá toho, co vytvořil Jan Amos Komenský dílem Orbis Pictus – "ŠKOLA HROU". Během celého kurzu jednotliví účastníci prezentovali připravenou prezentaci před kamerou po každé probrané části. Z natočené prezentace jsme vypozorovali naše dobře zvládnuté chování a chyby, které děláme, aniž bychom si je při prezentování uvědomovali. Samozřejmě, že na začátku kurzu jsme měli strach z kamery. Kamera nám byla velmi nepříjemná, ale po pár natáčení člověk přestal kameru vnímat. Ke konci kurzu jsme naše natáčení brali opravdu jako hru. Bylo opravdu zábavou dívat se na naše postupné zlepšování během prezentování a zvládání stresových situací.
Absolvovaný kurz mi přidal nové znalosti a zkušenost v prezentování, které denně využívám. Prezentování a jednání se zákazníky, kolegy, zaměstnanci je každodenní záležitostí. Je to základní schopnost. Když ji člověk dobře ovládá, zjednodušuje si život a zvyšuje respekt a postavení v práci.
Pan Pefek je velký odborník v prezentačních dovednostech a věřím, že i v ostatních oblastech, které školí. Celá naše skupina byla kurzem nadšena a plánujeme navštívit jeho další kurz. Věřím, že budeme s panem Pefkem spolupracovat i nadále."

Ing. Petr Hamouz
Specialista
Rozvoj a připojování k PS ČEPS, a.s.
Elektrárenská 774/2101 52 Praha 10

Naše motto
Jednou nahoře, jednou dole. My víme, jak vám pomoci udržet se nahoře.
 • 23
  Přes 20 let zkušeností
 • 550
  Více jak 450 firem a zákazníků
 • 8 500
  Více jak 8 500 individuálních hodin konzultací a koučinků
 • 75 000
  Více jak 75 000 proškolených účastníků

Ing. Jana Kotilová - VZP ČR

Firma Pefek Training & Consulting s.r.o. spolupracuje s Regionální pobočkou Plzeň VZP ČR od roku 2011.