0 0
V této spolupráci se zaměřujeme především na rozvoj našich zaměstnanců v oblasti soft skills, jako jsou například Time management, Asertivita, Komunikační dovednosti, Moderace a podobně. Vyzkoušeli jsme si i outdoorové aktivity, které měly velký úspěch. Jednotlivé vzdělávací bloky nám jsou vždy přizpůsobeny a připraveny na míru, dle našich požadavků a rovněž doporučení pana Pefka. Účastníci školení velmi pozitivně hodnotí profesionalitu, nadšení a pozitivní přístup nejen pana Pefka, ale i jeho týmu lektorů.
V současné nelehké situaci nezůstáváme neaktivní, ale snažíme se přizpůsobit a dělat věci trochu jinak. Otevírá nám to další možnosti, jak zůstat v kontaktu za pomocí technologií, které bychom třeba před rokem moc nevyužily, protože ruku na srdce - osobní kontakt je nenahraditelný. V současnosti se tedy v naší spolupráci zaměřujeme na přizpůsobení školení do online formy.
Spolupráci s PEFEK – Training & Consulting vřele doporučuji. Určitě nebudete zklamáni, ale naopak, budete chtít ve spolupráci pokračovat a navazovat na předchozí kurzy. 
Ladislav Šimoník
TMOD
HR Otrokovice

Continental Barum s.r.o.

Naše motto
Jednou nahoře, jednou dole. My víme, jak vám pomoci udržet se nahoře.
 • 23
  Přes 20 let zkušeností
 • 550
  Více jak 450 firem a zákazníků
 • 8 500
  Více jak 8 500 individuálních hodin konzultací a koučinků
 • 75 000
  Více jak 75 000 proškolených účastníků

Lenka Mališová - OSA

„S firmou PEFEK – Training & Consulting jsme v naší společnosti v 1. polovině roku 2014 řešili velmi citlivé téma, a to změnu systému hodnocení zaměstnanců. "