V první řadě mě nadchla výborná připravenost lektora i to, jakým způsobem se dokázal obratně přizpůsobit potřebám jednotlivců v rámci celé skupiny. Struktura celého školení byla jasně a přehledně dána a tak jsme stihli projít vše podle plánu, ať už teoretická nebo praktická cvičení. Zvláště praktická část, kdy jsme mohli reálně vyzkoušet a analyzovat různé situace, byla velkým přínosem. Lektor Pavel Pefek nás nenuceně a přesto cíleně vedl celou dobu kurzu. Dokázal se napojit na naše potřeby a intenzivně cvičit konkrétní problémy. Jako začínajícímu manažerovi mi kurz pomohl identifikovat silné a slabé stránky a pochopit komplexněji roli manažera.
Kurz je podle mého názoru vhodný především pro začínající manažery. Zároveň může pomoci těm, kteří určité zkušenosti mají a zároveň se chtějí zdokonalit. Dokážu si představit, že by tento program pokračoval i třetí den, kdy by se účastníci intenzivně věnovali pouze praktické části. Lidé by se už navzájem lépe znali a nebáli se otevřít vůči ostatním. Celý program „Manažerské dovednosti" hodnotím velice pozitivně a doporučuji všem, kteří mají zájem zdokonalit se nejen ve své práci.

Ondřej Bartoš, Manažerské dovednosti, Praha

Naše motto
Jednou nahoře, jednou dole. My víme, jak vám pomoci udržet se nahoře.
 • 20
  Přes 20 let zkušeností
 • 450
  Více jak 450 firem a zákazníků
 • 8 500
  Více jak 8 500 individuálních hodin konzultací a koučinků
 • 75 000
  Více jak 75 000 proškolených účastníků

Ing. Petr Hamouz - ČEPS, a.s.

„Za svoji profesní kariéru jsem již absolvoval mnohé vzdělávací kurzy, školení. Na většině těchto školení lektor zahrnul účastníky kurzu pouze nudnými informacemi."

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím